Tuotteitamme voi tiedustella kaikista hyvin
varustelluista venealan yrityksistä Suomessa

Verkkokauppoja:

Merielektroniikan webshop   navigointi.fi


Jälleenmyyjiä:

Klikkaa "neulaa" niin näet tarkemmat tiedot.

Kartta latautuu...

Nimi Osoite     Puhelin Kotisivu
Emsalö Båtupplag Telakanraitti 77 06950 EMÄSALO 020 7559 340 emsalobatupplag.fi
Hanko Yacht Center Graniittikaari 3 10900 HANKO 020 7415 750 yachtcenter.fi
MARINEA Sörnäisten rantatie 29 00500 HELSINKI 010 2312 000 marinea.fi
Marnela Oy Isonsarvastontie 8 00840 HELSINKI 09 6841 7600 marnela.fi
Naviator Kanavaranta 11 00160 HELSINKI 09 2316 5857 naviator.fi
ProSailor Veneetekijäntie 14 00210 HELSINKI 09 6823 900 prosailor.fi
WALTIC-boatcenter Simppukarinkatu 3 00810 HELSINKI 020 7558 920 waltic.fi
Wihuri Oy Power Products Veneentekijäntie 7 00210 HELSINKI 020 51010 wihuri.fi
Savon Pro Service Kivirannantie 4 74130 IISALMI 017 825 444 proservice.fi
Eräkala Soutajantie 12 39500 IKAALINEN 040 4108 890 erakala.fi
Vene-Hietsu Kilikuja 4 55420 IMATRA 020 7433 050 vene-hietsu.fi
Delphia Yachts Finland Tähteläntie 6 10210 INKOO 09 2316 5526 delphia.fi
Gripmarine Bastubackantie 270 10210 INKOO 040 7491 389 gripmarine.fi
Mekaniska Marin Ulappatie 6 10210 INKOO 09 2211 014 mekaniska.fi
Haltica Harkkotie 4 40200 JYVÄSKYLÄ 0400 799 359 alutroll.fi
Akku-Teho Marine Tehtaankatu 14-16 67100 KOKKOLA 06 8312 970 akkuteho.fi
Extra Marine Tornatorintie 15 48100 KOTKA 040 5006 181 extramarine.fi
Veleiro Puolanlaituri 48200 KOTKA 05 2109 555 veleiro.fi
Kuopion Venevälitys Sammonkatu 16 70500 KUOPIO 017 262 4898 venevalitys.com
Vene-Tauriainen Jalkarannantie 23 15900 LAHTI 03 7512 000 venetauriainen.fi
Urheilu Koskimies Ratakatu 37-39 53100 L:RANTA 05 6129 020 urheilukoskimies.fi
Kalmers Ab Vikingagränd 11 22100 MARIEHAMN 018 12012 kalmers.com
Bothnian Arc Marine Messipojantie 20 90520 OULU 044 2775 416 bothnianarcmarine.fi
Mälö Marin Saaristotie 3059 21600 PARAINEN 02 4586 697 malomarin.fi
Kvarken Marin Service Alholmintie 72 68600 PIETARSAARI 0500 669 220 kvarkenmarin.fi
Eräpori Teljänkatu 10 28130 PORI 02 6330 400 erapori.fi
Venepori Oy Karjarannantie 35 28100 PORI 02 6317 400 venepori.fi
Skuru Marine Oy Pohjankurun Satama 10420 POHJANKURU 040 587 3600 skurumarine.fi
Porvoon Telakka Tolkkistentie 773 06750 PORVOO 0400 409 120 p-t.fi
Porvoon Venetelakka Tolkkistentie 773 06750 PORVOO 040 5064 154 vene-telakka.fi
Raisionranta Hahdenniementie 2 21120 RAISIO 02 433 9990 raisionranta.fi
Rauma Electronics Kairakatu 42 26100 RAUMA 050 5733 555 raumaelectronics.com
Ajolanranta Oy Ajolantie 109 21140 RYMÄTTYLÄ 020 7669 960 ajolanranta.fi
Konesaimaa Ainonkatu 11 57200 SAVONLINNA 015 515 250 konesaimaa.fi
Saimaa Power Laivamiehentie 2 57510 SAVONLINNA 040 5325 667 saimaapower.fi
Uittokalusto Kiesitie 3 57210 SAVONLINNA 015 5550 402 uittokalusto.fi
Säynätsatama Saunatie 2 40900 SÄYNÄTSALO 0500 406 428 saynatsatama.com
Piilinen Eerontie 3 23310 TAIVASSALO 02 8481100 piilinen.com
Pirita Paadipood Regati pst.1 11911 TALLINNA +372 6314714 piritapaadipood.ee
Tescon Marine Vanha Hangontie 3 10620 TAMMISAARI 019 241 2924 tescon.fi
Finvelo Marketing Pintakatu 8 33400 TAMPERE 050 468 5078 velocitek.fi
Merimarina Poijukatu 5 33180 TAMPERE 03 2611 980 merimarina.fi
Aquamatic Köydenpunojankatu 99 20100 TURKU 02 2511 990 aquamatic.fi
Baltic Marine Rautatehtaankatu 29 20200 TURKU 02 5101 300 marinestore.fi
Helmarin Tammistontie 256 20900 TURKU 02 2581 600 helmarin.fi
Laivasähkötyö Rautatehtaankatu 22 20100 TURKU 040 7667 857 lst.fi
Venetelakka Ramstedt Vanha Kakskerrantie 29 20900 TURKU 041 4386 110 venetelakka.net
Fantoy Opistokatu 11 65100 VAASA 06 3620 888 fantoy.fi
Hydrolink Oy Duvaldtintie 5 65170 VAASA 06 3575070 hydrolink.com
Hagmarine Rinnakkaistie 37 65350 VAASA 044 578 4850 hagmarine.fi
TecniCom Service Tikkurilantie 68 01300 VANTAA 09 8733 722 tecnicom.fi
SK Center Koulumestarintie 4 17200 VÄÄKSY 03 7660 994 skcenter.fi
Kimmotor Pinotie 1 33470 YLÖJÄRVI 020 7812 290 kimmotor.fi